Drzwi Otwarte

Zapraszamy na "Drzwi Otwarte" Autodesk® AutoCAD® 2015

oraz pokazy Druku 3D

Drzwi otwarte BIK Edukacja ulotka

Od kwietnia br. posiadamy status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego (ATC) oraz Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego (ACC) Autodesk®.

Chcemy zaprosić Państwa na "Drzwi Otwarte". Jest to wydarzenie promowane przez Autodesk® i jednocześnie okazja, aby świętować razem z nami uzyskanie certyfikacji.

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas w Białymstoku 19 czerwca 2015 r. w godz. 9:00 – 18:00. Podczas "Drzwi Otwarte" zaprezentujemy możliwości programu AutoCAD - jednego z najpopularniejszych programów do komputerowego wspomagania projektowania.

O wyznaczonych godzinach przewidziane są zajęcia w formie warsztatów. Pod okiem prowadzącego trenera będzie można samodzielnie wykonać wybrane fragmenty projektu. Osoby zainteresowane szacowaniem kosztów będą miały możliwość stworzenia kosztorysu przy wykorzystaniu programu NormaPRO. W przerwach pomiędzy warsztatami będą trwały pokazy druku 3D.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Harmonogram bezpłatnych warsztatów podczas "Drzwi Otwartych":

9:00 Tworzenie rzutu płaskiego z podkładu PDF/JPG

11:00 Wymiarowanie, tworzenie własnych styli wymiarowania