MS Excel - warsztaty eksternistyczne

MS Excel - Warsztaty eksternistyczne.

Tabele, wykresy, sortowanie i filtrowanie, adresowanie względne czy też bezwzględne, funkcje i formuły - na te hasła niejednej osobie włos jeży się na głowie. Pracując w biurze wcześniej czy później zetkniesz się z tematem tworzenia zestawień/tabel w programie MS Excel. Uczniowie i studenci bardzo często mają z nim do czynienia podczas swojej nauki. 

Jak to wszystko opanować i nie osiwieć? Dobrym rozwiązaniem będą eksternistyczne warsztaty z obsługi programu MS Excel na poziomie podstawowym.

Co to takiego

Warsztaty są formą nauki polegającą przede wszystkim na aktywnym udziale uczestników zajęć. Organizowane przez nas warsztaty z obsługi programu MS Excel polegają na intensywnej pracy z przygotowanymi wcześniej ćwiczeniami. 

Dla kogo

Jeśli chcesz poznać podstawy pracy z programem MS Excel, ale nie masz za dużo czasu, aby poświęcać go na uczestnictwo w 20-30 godzinnym kursie i zależy Ci na szybkim poznaniu i opanowaniu pracy z tabelami, to te zajęcia są dla Ciebie!

 

Program warsztatów:

 

Ilość godzin: 8 (1 dzień)

Forma pracy: warsztatowa (na przygotowanych przykładach)

 

Zapisy i więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: (85) 744 00 64

 

warsztaty Białystok, Excel, Excel podstawy Białystok, MS Excel warsztaty eksternistyczne