O nas

BIK Edukacja

BIK Edukacja – istniejemy, by podnosić skuteczność Twoją, Twoich pracowników oraz Twojej firmy - tak, abyś efektywnie i efektownie zmienił swoje wizje w rzeczywistość.

Historia BIK Edukacja to przede wszystkim historia jej założyciela – Krzysztofa Kundziewicza. Już w czasie studiów (Automatyzacja Procesów Produkcyjnych, Informatyka Gospodarcza oraz Zarządzanie Przedsiębiorstwem) wiedział, że przekazywanie wiedzy ściśle połączonej z praktycznymi umiejętnościami jest jego powołaniem. Dlatego do dnia dzisiejszego kładzie nacisk na praktyczny aspekt szkoleń realizowanych przez BIK Edukację.

Zanim powstała BIK Edukacja, Krzysztof Kundziewicz przez ponad 10 lat zbierał doświadczenie w różnych branżach, m.in. wydawniczej, spożywczej, finansowej i dystrybucyjnej. Próbując przełożyć swoje marzenia na rzeczywistość, wielokrotnie starał się o zdobycie środków z funduszy EFS. Niestety procedury i ograniczenia nakładane na ubiegających się o wsparcie bardzo mocno ograniczały możliwość szybkiego rozpoczęcia prowadzenia działalności szkoleniowej pod własną marką. Niezrażony trudnościami zdecydował się na rozpoczęcie działalności edukacyjnej bez zewnętrznego wsparcia. Samozaparcie i pomoc najbliższych zaowocowało własną firmą szkoleniową – lokalem z dwoma salami szkoleniowymi (w tym pracownią komputerową na 16 stanowisk) położonym przy ul. Krakowskiej, w centrum Białymstoku.

BIK Edukacja jako młoda firma szkoleniowa tworzy swoją przestrzeń wśród większej konkurencji. Dzięki temu rozumie, że firma to człowiek i jego cele.

BIK Edukacja oferuje szeroki zakres szkoleń informatycznych, biznesowych oraz wsparcie coachingowe w obu tych obszarach.

 

BIK Edukacja zachęca wszystkich zainteresowanych realizacją swoich wizji rozwojowych do bezpłatnych konsultacji w zakresie rozpoznania potrzeb szkoleniowych.