TheGrue.org

ATC - Autoryzowane Centrum Szkoleniowe

 

Niezmiernie miło nam jest poinformować, iż w marcu uzyskaliśmy tytuł Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego (ATC) oraz Autoryzowanego Centrum Certyfikacyjnego (ACC) Autodesk.

 

Adsk_Training_Cert_ATC_z_M_Color_Blk.jpg          Adsk_Training_Cert_CC_M_Color_Blk.jpg

 

W związku z tą radosną informacją zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w autoryzowanych szkoleniach jednego z najpopularniejszych programów wspomagających pracę konstrukcyjną.

Przy tej okazji mamy wyjątkową promocję. Aby z niej skorzystać należy:

  • być jedną z pierwszych 50 osób, które zapiszą się na dowolne szkolenie z obsługi programu Autodesk AutoCAD 2015 (podstawy 2D, zaawansowany 2D lub 3D) lub na cały pakiet 2D i 3D,

  • opłacić w całości szkolenie,

  • po zakończonym szkoleniu skorzystać z 20% zwrotu,

  • otrzymane pieniądze zainwestować w siebie.

 

Adsk_Training_Cert_ATC_z_M_Color_Blk.jpg          Adsk_Training_Cert_CC_M_Color_Blk.jpg

 

Od 1 kwietnia 2015 roku zapraszamy na certyfikowane szkolenia w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym (ATC). Po szkoleniu możecie uzyskać certyfikat Autodesk AutoCAD 2015 na poziomie Professional.

Zachęcamy do zdobywania wiedzy i doświadczenia na naszych szkoleniach. Zdobądź certyfikat i zyskaj umiejętności. Wykorzystaj wiedzę i doświadczenie naszych trenerów do podniesienia własnej wartości na rynku. Dzięki temu łatwiej zyskasz nowych klientów, zyskasz w oczach pracodawcy lub przyspieszysz procesy konstrukcyjne w swojej pracy. Zadzwoń i zapytaj, jak poprawiamy efektywność pracy.

Szczegóły oferty uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu (85)7440064 lub pisząc na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adsk_Training_Cert_ATC_z_M_Color_Blk.jpg          Adsk_Training_Cert_CC_M_Color_Blk.jpg