TheGrue.org

Certyfikat Autodesk Professional

 

Zapraszamy do zapisów na certyfikowane egzaminy.

Firma Autodesk i my, jako Autoryzowane Centrum Certyfikacyjne zapraszamy do udziału w certyfikacji na poziomie Professional.

W dniu 19.06.2015 r. rozpoczynamy zapisy na certyfikację. Każdy, kto pragnie sprawdzić swoje umiejętności i uzyskać certyfikat Autodesk może zgłosić chęć udziału w kampanii certyfikacji na poziomie Professional organizowanej w naszym Autoryzowanym Centrum Certyfikacyjnym.

Z uzyskaniem tytułu Certified Autodesk Professional łączy się wiele korzyści: certyfikat ten jest uznawany na całym świecie jako miarodajny dowód posiadania umiejętności i potwierdza wiarygodność i zaangażowanie zawodowe. Stwarza on także lepsze możliwości rozwoju kariery zawodowej dla jego posiadaczy oraz pozwala zespołom oferować w konkurencyjnym środowisku aktualne umiejętności na odpowiednim poziomie.

Zasady udziału są następujące: należy zgłosić chęć przystąpienia do certyfikacji i przystąpić do egzaminu najpóźniej w dniu 31 lipca 2015 r. Można wówczas skorzystać z preferencyjnej ceny za egzamin, która wynosi 220 zł. 
Egzamin trwa około 120 minut i obejmuje 35 zadań. Po zakończonym egzaminie system automatycznie weryfikuje poprawność odpowiedzi i w przypadku pomyślnego wyniku wystawiany jest certyfikat potwierdzający posiadanie umiejętności na poziomie Professional.

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas "Drzwi Otwartych". Możecie zapytać, czego można się spodziewać podczas takiej certyfikacji.

 

Cztery proste ktoki, aby odebrać certyfikat Autodesk:

  • zapisz się na egzamin,

  • opłać egzamin w wysokości 220 zł,

  • przyjdź do nas przed 31.07.2015 r.,

  • zdaj egzamin.

 

Zapisy przyjmujemy do 31 lipca br. Zapisy i więcej informacji znajdziecie w naszym biurze przy ul. Św. Rocha 5 lok. 202, pod telefonem 85 7440064, 503337242 lub pisząc pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Sprawdź swoje umiejętności i odbierz Certyfikat Autodesk

 

Ważne - jeśli obawiasz się, czy znasz na tyle AutoCAD aby zdać egzamin za pierwszym razem - przyjdź do nas, sprawdzimy Twój poziom umiejętności i podpowiemy, w których obszarach powinieneś/powinnaś się poprawić.