TheGrue.org

Zaprojektuj swoją przyszłość w AutoCAD…

 

 Przyszłość należy do Ciebie!

 Czy jesteś uczniem liceum, technikum, szkoły zawodowej?

Czy już wiesz, co będziesz robił po szkole?

Zamierzasz rozpocząć pracę, czy kontynuować naukę?

 

Jeśli planujesz kontynuację nauki na uczelniach technicznych, przydatnym może się okazać posiadanie umiejętności technicznego myślenia.

 

Jeżeli po zakończeniu nauki w szkole planujesz rozpocząć pracę, posiadanie doświadczenia będzie wielkim plusem. Wiele zawodów opiera się na technice. Powinieneś zdobyć niezbędne umiejętności by zwiększyć swoje szanse na ciekawszą pracę.

 

Niezależnie od tego, jak planujesz swoją przyszłość, warto zdobywać wiedzę i doświadczenie. Ponieważ znamy się na technice, proponujemy rozwój Twoich umiejętności w tym kierunku.

 

W wielu branżach wymaga się umiejętności czytania dokumentacji technicznej. W branżach wytwórczych, budowlanych, architektonicznych, elektrycznych jest to nawet wymóg niezbędny. Wyobraź sobie, że dostając plan budynku zaczynasz wiercić otwór w miejscu, gdzie przebiega instalacja kanalizacyjna. Możesz domyślić się konsekwencji. Powiem krótko - śmierdząca sprawa…

 

Jeśli Twoja ambicja jest większa, możesz planować wygodną karierę przy biurku. Przydatna wówczas może okazać się umiejętność nie tylko czytania, ale i tworzenia dokumentacji technicznej. Jeśli dodatkowo będziesz umiał przerobić istniejący projekt lub samodzielnie coś zaprojektować, to wiedz, że bardzo mocno zyskasz w oczach potencjalnego pracodawcy.

 

Do czego zachęcamy? Proponujemy Ci uczestnictwo w regularnych spotkaniach na zasadzie zajęć pozaszkolnych. Pokażemy, jak podejść do projektowania od strony technicznej. Zapoznasz się z podstawami obsługi programu AutoCAD. Nauczysz się konstruować i przygotowywać dokumentację techniczną. Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, które zaowocuje w momencie ubiegania się o atrakcyjną pracę. Zapewne słyszałeś o wymaganiach pracodawców, aby świeżo po szkole posiadać bogate doświadczenie. To jest właśnie Twoja szansa na to, aby wyprzedzić konkurencję.

thumb small50x50 

Rozpoczęcie zajęć już w październiku, nie zwlekaj!

tel. (85) 744-00-64

ul. Św. Rocha 5 lok. 202, 15-879 Białystok

 

Znamy i rozumiemy Twoje potrzeby dlatego też, wybierając zajęcia pozalekcyjne, masz możliwość:

- płatności w ratach miesięcznych!

- rezygnacji w dowolnym momencie bez ponoszenia konsekwencji finansowych!

 

Cena pełnego kursu to jedyne 1080 zł brutto

Ilość godzin kursu: 72