Techniki sprzedaży - warsztaty

przedstawiciele handlowi

Nasze warsztaty kierujemy do osób, które chcą nabyć nową wiedzę lub zgłębić umiejętności sprzedażowe. Warsztaty szczególnie polecane są osobom, które rozpoczynają pracę w sprzedaży, zajmują się lub będą zajmować się sprzedażą i obsługą klienta (handlowcy, sprzedawcy, działy handlowe, itp.)

Cel: Nabycie wiedzy oraz rozwój umiejętności prowadzenia skutecznej rozmowy handlowej:

- uświadomienie typów osobowości klienta oraz ich zachowań w odniesieniu do sprzedaży,

- uświadomienie, jaki wpływ na rozmowę handlową ma wyznaczanie celów, poznanie metody wyznaczania celów,

- poznanie niezbędnych narzędzi badania potrzeb klientów,

- poznanie metod wspierania potrzeb i prezentacji produktu.

Spodziewane korzyści płynące ze szkolenia:

- uczestnik będzie potrafił budować pozytywne relacje z klientem,

- uczestnik będzie potrafił skutecznie realizować cele,

- uczestnik będzie potrafił właściwie kierować rozmową handlową,

- uczestnik będzie potrafił skutecznie wspierać potrzeby klienta oraz przygotowywać prezentację produktu.

Program warsztatów:

9:00 - 9:20 Przywitanie i zapoznanie się z uczestnikami warsztatów. Krótkie omówienie zasad pracy na warsztatach.

9:20 - 10:30 Typy klientów czyli jak rozmawiać z klientem, identyfikacja trudnego klienta.

10:30 - 10:40 Przerwa.

10:40 - 11:25 Cele - wyznaczanie i ich rola w skutecznej sprzedaży.

11:25 - 12:10 Narzędzia rozpoznawania potrzeb klienta.

12:10 - 12:25 Przerwa.

12:25 - 13.10 Narzędzia rozpoznawania potrzeb klienta. cd.

13:10 - 13:55 Skuteczna prezentacja produktu.

13:55 - 14:00 Zakończenie i ankieta ewaluacyjna.

Prowadząca:

Anna Poduch - specjalista w dziedzinie handlu, obsługi klienta, umiejętności psychospołecznych. Ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w różnych branżach. Konsultant we wdrażaniu systemów jakości ze szczególnym uwzględnieniem systemu HACCP. Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu technik sprzedaży, negocjacji handlowych, komunikacji oraz systemów jakości, organizowanych dla pracowników firm, sprzedawców, pełnomocników jakości i osób poszukujących pracy w zawodzie handlowca, sprzedawcy.

Koszt szkolenia: Sprawdź aktualną cenę

Miejsce szkolenia: ul. Św. Rocha 5 lok. 202, 15-879 Białystok

Termin: 10.10.2015 r. (sobota) godz: 9:00 - 14:00

Aby zapisać się na szkolenia zadzwoń:

(85)744-00-64,