TheGrue.org

Czy chcielibyście otrzymać coś całkowicie za darmo?

Zastanawialiście się już co przyniesie nowy rok? Czy świat łaskawszym okiem spojrzy na młodszych czy starszych? A gdyby tak dać wszystkim równe szanse?

pieniądze

Jak już niektórzy z was zapewne słyszeli w roku 2015 były (a nawet nadal są) możliwe dofinansowania na szkolenia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) dla osób w wieku 45+. Urzędy Pracy oferują bony szkoleniowe dla osób bezrobotnych. Firmy szkoleniowe prześcigają się w swoich ofertach.

 

 

Spytacie „ale gdzie tu są równe szanse?”. Czy naprawdę osoba młoda, która znalazła pracę, a jest niedoświadczona i rozpoczyna dopiero swoją przygodę w branży musi odkładać każdy grosz lub brać kredyt by podnieść swoje kwalifikacje?

 

 

Otóż, w 2016 roku według planów Rady Rynku Pracy, właściciele firm będą mogli uzyskać z KFS 200 000 000 zł na szkolenia swoich pracowników bez względu na wiek oraz branżę jaką się zajmują (aż 80% dofinansowania)! Co więcej, mikrofirmy (zatrudniające do 10 pracowników), nadal będą mogły otrzymać z Krajowego Funduszu Szkoleniowego aż 100 % dofinansowania wartości szkolenia.

 

Najcenniejszą rzeczą jaką może otrzymać człowiek jest wiedza, więc czemu by nie skorzystać i nie sfinansować w ten sposób warsztatówi szkoleń, które przyczyniają się do podniesienia kwalifikacji i kompetencji?

 

 

Co jeśli mógłbyś otrzymać najcenniejszą na świecie rzecz i to całkowicie za darmo?

 

Co jeśli skorzystałbyś na tym Ty i Twój pracodawca?

 

Źródło: http://kadry.infor.pl/