TheGrue.org

Szkolenie AutoCAD za 0 zł

Oferujemy pełne, autoryzowane szkolenie AutoCAD 2016 za 0 zł.

Tak, jest to możliwe. Jeśli posiadasz szerokie grono znajomych, znajdź wśród nich 4-ech chętnych na nasze autoryzowane szkolenie. Dostaniesz wówczas możliwość uczestnictwa za 0 zł. Jeśli natomiast zechcesz podzielić się ze swoimi znajomymi premią, to wszyscy otrzymacie po 20% zniżki. 

autocad0zllow

 

Gdybyś jednak miał wśród znajomych zainteresowanych inną tematyką, to też zyskujesz. Zapisz się na szkolenie i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych certyfikowanych trenerów i zacznij zarabiać na kreśleniu profesjonalnych projektów.

Nasza oferta jest ważna do końca listopada. Sprawdź nas! Porównaj naszą ofertę z konkurencją, przyjdź do nas i zobacz, jak pracujemy. Jeśli pracujesz, zapytaj o możliwość uczestnictwa w zajęciach w dogodnych dla siebie godzinach.

 

Pełne szkolenie trwa 80h. Jego koszt to tylko 2100 zł. Zapisując się w 5 osób każde z Was zyskuje 420,00 zł lub tylko jedna 2100 zł.

Zapisy trwają do końca listopada. Nawet jeśli zapiszesz się sam(a) masz gwarancję, że szkolenie się odbędzie.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Pisz pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoń pod numer (85) 7440064