TheGrue.org

Nietypowa promocja

 

Nietypowa promocja dla trenerów i coachów z Podlasia

trecoa

W związku z mającą nastąpić wkrótce przeprowadzką do nowego lokalu mamy niecodzienną promocję. Organizujemy specyficzną wyprzedaż. Do końca czerwca wyprzedajemy nasze sale szkoleniowe. Sprawdź, czy możesz skorzystać z okazji.

 

Promocja sal szkoleniowych - kogo będzie dotyczyła? Wszystkich trenerów i coachów działających na Podlasiu i co najistotniejsze - mieszkających na Podlasiu. Jeśli pracujesz na swój rachunek i chcesz zorganizować zajęcia w Białymstoku, to możesz skorzystać z naszej oferty. Każdy, kto spełnia powyższe warunki może wypożyczyć u nas salę na bardzo preferencyjnych warunkach.

Chcesz zorganizować szkolenie grupowe na swoje zajęcia a nie masz sali? To już masz. I to w cenie 25 zł netto za godzinę. Do dyspozycji masz flipchart, rzutnik, miejsce na zorganizowanie cateringu.

Prowadzisz indywidualne zajęcia lub coaching? No to super, bo salę masz wówczas za 15 zł netto za godzinę. Umów się z klientem na odpowiadającą Wam godzinę pomiędzy 7. rano a 22. wieczorem.

 

Uwaga. Oferta ważna tylko do końca czerwca.

 

Masz pytania, chcesz zarezerwować termin - zadzwoń już dziś. A najlepiej przyjdź i porozmawiaj, jak możemy pomóc Tobie w zorganizowaniu wydarzenia.

http://www.bik.edu.pl/kontakt