TheGrue.org

Praktyki 2016

 

Zapraszamy studentów na praktyki

 looking for a job 68958 640

W okresie wakacyjnym będziemy realizowali kilka imprez o charakterze warsztatowym i konferencyjnym a także imprezę plenerową.

Jeśli chcesz zdobyć praktykę w firmie szkoleniowej przy organizacji i realizacji szkoleń, warsztatów i wspomnianej wcześniej konferencji i imprezy plenerowej - zgłoś się do nas już dziś. Poznasz procedury związane z organizacją tego typu wydarzeń, rozwiniesz umiejętności pracy w chmurze, przekonasz się, czy skutecznie pracujesz w grupie, czy lepiej sprawdzisz się na stanowisku z pewną swobodą działania. Dużą korzyścią będzie dla Ciebie możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas szkoleniach czy warsztatach.

 

W tej chwili szukamy praktykantów do pomocy przy realizacji działań zleconych nam przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. 

 

Gwarantujemy ciekawe i wymagające zadania pozwalające zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne w rozwijaniu kariery a także wewnętrzne szkolenia i możliwość uczestnictwa w organizowanych przez nas wydarzeniach.

 

Jeśli widzisz się w roli koordynatora projektów szkoleniowych i charakteryzujesz się sumiennością i wytrwałością w pracy - prześlij nam swoje CV lub odwiedź nas w naszym biurze.