TheGrue.org

Bezpłatne szkolenie dla dyrektorów placówek oświatowych z organizacji pracy zdalnej

 

Szanowne Grono Pedagogiczne,

 

Wiemy, ile obowiązków spadło na nauczycieli i dyrekcję placówek oświatowych w ostatnich dniach. Organizacja pracy zdalnej, przygotowywanie materiałów, pisanie sprawozdań, wnioskowanie o środki...

Jako firma szkoleniowa potrafimy zrozumieć Waszą sytuację. Wiemy również, że posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności dotyczące nauki na odległość. Wiemy również, iż możemy w tym trudnym czasie wzajemnie sobie pomóc.

W tym właśnie momencie chcielibyśmy się podzielić naszym doświadczeniem i wiedzą z dyrekcją placówek oświatowych jak i ich nauczycielami. Wraz ze współpracującymi z nami firmami szkoleniowymi postanowiliśmy wspomóc grono pedagogiczne poprzez:

  1. etap: bezpłatne szkolenia dla dyrektorów placówek oświatowych (w postaci jednogodzinnego wideospotkania z organizacji pracy zdalnej),

  2. etap: odpłatne szkolenia dla nauczycieli z organizacji pracy zdalnej (włącznie z organizacją wideokonferencji, wymiany plików, tworzenia i sprawdzania testów, obsługi platformy e-learningowej),

  3. etap: czas pokaże...

 

Jeśli więc jesteś dyrektorem placówki oświatowej (publicznej lub niepublicznej), chcesz się dowiedzieć:

  • jak zorganizować pracę swoją i podległego persolenu,

  • z jakich narzędzi skorzystać, aby zorganizować wideokonferencję,

  • jakich narzędzi użyć, aby rozesłać dokumenty i rozganizować głosowanie rady pedagogicznej,

lub

  • masz nauczycieli potrzebujących wsparcia ze strony doświadczonych trenerów umiejętności komputerowych - wypełnij poniższą ankietę. Skontaktujemy się i postaramy się wspólnie znaleźć rozwiązanie na dzisiejszą sytuację z organizacją pracy zdalnej w placówkach oświatowych.

 

Jeśli jesteś nauczycielem, zgłoś się poprzez wypełnienie tej ankiety. Zadzwonimy, podpowiemy co możesz zrobić, aby ułatwić i usprawnić swoją pracę w sytuacji, gdy trzeba zorganizować lekcje Twoim uczniom.

 

Wiemy, że wielu dyrektorów i nauczycieli zostało zostawionych z tym problemem bez fachowego wsparcia. My takie wsparcie oferujemy. Nie czekaj, wypełnij ankietę lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem (85)7440064 lub 503337242, lub napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.