TheGrue.org

Testy on-line programu AutoCAD w najnowszej wersji 2021

 

Zapraszamy do przetestowania on-line najnowszej wersji programu AutoCAD oznaczonej numerem 2021

 

Jeśli siedzisz w domu, zastanawiasz się, jak pożytecznie spędzić czas, chciałbyś robić coś kreatywnego, ale ogranicza Cię aktualna sytuacja? Nic straconego - możesz skorzystać z okazji i przetestować on-line najnowszą wersję popularnego programu do projektowania AutoCAD w wersji 2021.

 

ACAD 2021 czy są chętni na testowanie?

 

Jak to zrobić? Zadzwoń do nas lub napisz. Podamy dzień i godzinę, od której będziemy udostępniali zdalnie nasze komputery prowadząc jednocześnie konsultacje on-line.

Jak my to zrobimy? Poprzez zdalny pulpid damy Tobie możliwość obsługi naszych komputerów. Nie musisz mieć zainstalowanego programu, nie musisz mieć szybkiego i wydajnego komputera. Co musisz mieć, to jedynie jakikolwiek komputer z dostępem do internetu. My zadbamy o to, abyś mógł miło i pożytecznie spędzić z nami czas.

Ile to potrwa? Sami nie wiemy. Jeśli będzie zainteresowanie, to nawet cały dzień. Pamiętaj, że mamy ograniczoną liczbę "wirtualnych" miejsc. Przy okazji z chęcią przetestujemy nowe łącze światłowodowe dociągnięte do naszego biura.

Jeśli więc masz ochotę na dzień z AutoCAD 2021 bez wychodzenia z domu - zgłoś się do nas. My postaramy się w ciekawy sposób zaprezentować możliwości tego programu.